Nå samles tungvekterne fra Nord-Norges næringsliv på Mo

Av redaksjonen
13.11.2017 11:10 - OPPDATERT 24.11.2017 22:08

Følg sendingen direkte her!

Agenda Nord-Norge arrangeres mandag og tirsdag på Mo i Rana.

Blant de prominente deltakerne på årets konferanse finner vi blant annet statsminister Erna Solberg, i tillegg til "alt som kan krype og gå" av ledere i nordnorsk næringsliv.

I videovinduet øverst kan du følge konferansen direkte.

Disse er med på konferansen:

Aase Refsnes, Nordland fylkeskommune
Aasm. Bunkholt, TreFokus AS
Aili Keskitalo, Sámediggi – Sametinget
Aina Sofie Brox, Distriktssenteret
Aleksandra Wacko, Utenriksdepartementet
Alexander Os, Ambassadør kull II
Amalie Røsnes, Kysttele AS
Amund Skålsvik, Sparebanken Nord Norge
Anders Paulsen, NHO Nordland
Anders Høifødt, Nord Kapitalforvaltning
Anders Mjaaland, Østbø AS/Saltens Bilruter AS
André Løvold, Løvold Solution as
Andreas Flåm, Nordland fylkeskommune
Andreas Hanssen, Bedriftskompetanse AS
Andrine Solli Oppegaard, Sømna kommune
Anita Sollie, Rana Utviklingsselskap
Anja Salo, Ambassadør kull II
Ann Kristin Andreassen, VINN
Anna Alvik, Agenda Nord-Norge
Anne Husebekk, UiT Norges arktiske universitet
Anne Berit Loe, NAV Økonomi stønad
Anne Birgit Nilsen, LO Stat
Anne Karine Statle, LofotenMat/Nordnorsk landbruksråd
Anne Marie Turi, Samiska Nationalteatret
Anne Sofie Urke, Rana kommune
Annfrid Olsen, Rana Utviklingsselskap
Anniken Sandvik, Dagbladet Finnmarken AS
Ann-Kristin Moldjord, Fagforbundet Nordland
Anu Fredrikson, Arctic Economic Council
Are Nakling, Nordland Teater
Arild Østgård, Bjørn Bygg AS
Arne F Finne, High North News
Arne Sigve Nylund, Statoil ASA
Artild Olsen, Lokalstyret
Arve Ulriksen, Mo Industripark AS
Arvid Jensen, Arvid Jensen AS
Asbjørn Lilletun, Norinnova Technology Transfer
Asbjørn Grebstad, Avinor AS
Aslak Sira Myhre, Nasjonalbiblioteket
Astrid Tugwell, Kunnskapsparken Origo
Atle Edvardsen, Sparebank1 Nord-Norge
Audun Halvorsen, Utenriksdepartementet
Ben Brynelund, Statens innkrevingssentral
Benedicte Solaas, Norsk olje og gass
Benedicte Langseth-Eide, Ambassadør kull I
Bente Aasjord, Fagforbundet
Bernt Nilsen, Datakortet Norsk Test as
Birgitte Strid, Nordland Teater
Birgitte Konstanse Skjefstad, Adecco Norge AS
Bjarne Holgersen, Avisa Nordland AS
Bjarte Kristoffersen, Tromsø kommune
Bjørn Amundsen, Telenor Norge
Bjørn Bremer, VINN
Bjørn Bardal, Sparebank 1 Nord-Norge
Bjørn Olsen, Nord universitet
Bjørn Bonsaksen, Nodland fylkeskommune
Bjørn Johansen, LO Finnmark
Bjørn Bjørgve, Eni Norge
Bjørn Akselsen, Harstad kommune
Bjørn Larsen, Mosjøen Næringsforening
Bjørn Gjellan Nielsen, Norges forskningsråd
Bjørn Audun Risøy, Kunnskapsparken Helgeland AS
Bjørn M Jarmund, Arbor
Bjørn Richard Jensen, Distriktssenteret
Bjørn Tore Markussen, DNVGL
Bjørnar Brændmo, Beiarn kommune
Bjørnar Skjæran, Nordland Arbeiderparti
Bjørn-Atle Hansen, Alta kommune
Bjørn-Tore Brønlund, Helgeland Sparebank
Brage Larsen Sollund, Ambassadør kull II
Britt Elin Steinveg, Tromsø kommune
Brynjar Forbergskog, Torghatten ASA
Børge Toft, Alstahaug kommune
Bård Anders Langø, Alstahaug kommune
Bård M Pedersen, Fylkesmannen i Troms
Carita Rørtveit, By U’n Mi AS
Cathrine Stavnes, NAV Nordland
Cato Haakseth, SPIRE Gratangen Kommune
Cecilie Myrseth, Stortinget v/ Arbeiderpartiets stortingsgruppe
Charlotte Lindquister, NHO Troms og Svalbard
Charlotte Marie Ringkjøb, SparebankEn Nord Norge
Chris-Erik Haugli, Hemnes kommune
Christen Eide-Hermansen, ZU4R Sportswear AS
Christian Chramer, NHO
Christian Overvaag, SpareBank 1 Nord-Norge
Christian Ruså, Dragefossen AS
Christian S. Andersen, Fremover AS
Christina Michalsen, LO Rana og omegn
Christine Trones, Hemnes kommune
Dag Fröhlich, Atea as
Dag Inge Lund, Finansforbundet Nordland
Dag-Kjetil Hansen, Bredbåndsfylket
Edel Storelvmo, UiT Norges arktiske universitet
Eigil Dåbakk, SINTEF Molab AS
Einar Jahre Mustaparta, Apartof as
Eirik Sund, UiT Norges arktiske universitet
Eirik Pedersen, Kunnskapsparken Bodø AS
Eirik Frantzen, Nordkraft
Eirik Nikolaisen, Sparebank1 Nord-Norge
Eirik Sivertsen, Stortinget
Eivind Holst, Vågan Kommune
Elin Bye, Kommunesektorens organisasjon
Elin Byberg, Målselv kommune
Elin Skevik, NAV Rana
Elisabeth Dreyer, Destination Lofoten
Elisabeth Vik Aspaker, Fylkesmannen i Troms
Elling Berntsen, Sparebanken Narvik
Ellisiv Løvold, Løvold Solution as
Endre Woldstad, Onsagers AS
Eric Wiik, Bjørn Eiendom AS
Erik Wulfsberg, Reidar Wulfsberg A/S
Erlend Sundstrøm, Odd Berg AS
Erlend Bullvåg, Nord universitet
Erling Dalberg, Troms Kraft AS
Erna Solberg, Statsminister
Ernst Kloosterman, Biotech North
Espen Haaland, Rana kommune
Espen Svendsen, Ambassadør kull III
Espen Arnesen,
Eva Monica Hestvik, Mo Industripark AS
Eystein Markusson, Narviksenteret
Flemming Berthelsen, Avinor AS
Frank Sundermeier, Kraftinor SS
Frank Sjøvold, iTet AS
Fred Mürer, Helgelandssykehuset HF
Frikk Baardseth, Start UiT
Frode Mellemvik, Nord Universitet
Frode Nordfjellmark, Brønnøysundregistrene
Geir Sakariassen, Nesna kommune
Geir Bringsli, SpareBank 1 – Nord Norge
Geir Myrflott, Landsorganisasjonen i Norge
Geir Solheim, Quality Hotel Grand Royal
Geir Seljeseth, Norsk olje og gass
Geir Waage, Rana kommune
Geir Staib, Rana kommune
Geir Vollsæter, Industri Energi
Geir-Ketil Hansen, Narvik kommune
Greger Mannsverk, Kimek as
Grethe Monica Fjærvoll, Nordland Høyre
Gudmund Hernes, Forskningsstiftelsen Fafo
Gudrun Gulldahl, Sparebank 1 Nord Norge
Gunn Berit Olsson , Nofima AS
Gunnar Nilssen, NHO Reiseliv / NHO Troms og Svalbard
Gunnar Wilhelmsen, Triko as
Gunnar Olsen, Thao AS
Gunnar Moe, Rana Gruber AS
Gunnvald Lomøy, Reidar Wulfsberg A/S
Guro Brandshaug, Kirkenes Næringshage
Gøril Heitmann, UiT Norges arktiske universitet
Gøril Bergmann, Agenda Nord-Norge
Hallgeir Sørnes, Vardø kommune
Hanne Dyveke Søttar, Stortinget
Hanne J. Nordgaard, Helgeland Sparebank
Hanne Marit Henriksen, NITO
Hans Albert Nilsen , iTet AS
Hans Fredrik Sørdal, Ambassadør kull III
Hans Kristian Amundsen , Arbeiderpartiet
Hans-Christian Gabrielsen, LO i Norge
Hans-Jacob Bønå, Vadsø Kommune
Hans-Petter Skjæran, Sparebank1 Nord-Norge
Hans-Tore Bjerkaas, Spabank1Nord-Norge
Harriet Havdal, HA Havdal AS
Hege Sørlie, Meløy kommune
Hege Nygård, Rana kommune
Heidi Andreassen, Innovasjon Norge Arktis
Heidi Larsen, Global Investments as
Helge Krøgenes, Fabrikken Næringshage AS
Henrik Johansen, Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Henry Hansen, Scandic Havet
Herold Myrland, Kraftinor AS
Hilde Rønningsen, Statens innkrevingssentral
Hugo Thode Hansen, Harstad Kommune
Håkon Stanghelle, Helgeland Invest AS
Håkon Haugli, Abelia
Håkon N. Johansen, SHMIL IKS
Håkon William Skog Erlandsen, Ambassadør kull I
Ida Pinnerød , Bodø kommune
Ida M Moss, Fjordgaarden
Inga Sara, Ambassadør kull III
Inge Forsaa, Bakehuset Nord Norge AS
Ingelin Noresjø, Fylkesråd kultur, miljø og folkehelse, Nordland fylkeskommune
Inger-Ann Hanssen, UiT Norges arktiske universitet
ingvild myhre, Sparebank 1 Nord-Norge
Ingvild Brox Kielland, Ambassadør kull III
Iselin Marstrander, Nordlandsforskning AS
Ivan Haugland, Leirfjord
Ivan C. Burkow, Norut
Ivar Kristiansen, Fokus Nord
Jan Gabor, Mo Industripark AS
Jan Grønbech, Google
Jan Arild Vikestad, Bakeriet Mo i Rana AS
Jan Erik Svensson, ARCTIC CIRCLE DATA CENTER AS
Jan Erik Arnøy, Rana kommue
Jan Erik Furunes , Rana kommune
Jan Fredrik Jenssen, Tranøy Kommune
Jan Håvard Selseng, Bardu kommune
Jan Ove Styve, Sparebank 1 Nord-Norge
Jan Roger Lerbukt, Hermes AS
Jan-Eirik Hanssen, Avisa Nordland
Jan-Frode Janson, SpareBank 1 Nord-Norge
Jan-Gunnar Winther, Norsk Polarinstitutt
Jan-Ivar Alsén, Coop Finnmark SA
Jann – Arne Løvdahl, Vefsn kommune
Jan-Terje Strandås, NITO Nordland
Jenny Sofie Kjemphei Larsen, Rana Utviklingsselskap
Jens Petter Opshaug, Norengros – NB Engros AS
Jens-Harald Jenssen, Eltele AS
Johan Petter Røssvoll , Rana kommune
John-Erik Johansen, Dønna Kommune
Johnny Ingebrigtsen, Finnmark Fylkeskommune
Johnny Håvik, Industrienergi
Johnny Hanssen, Brønnøy kommune
John-Oskar Nyvoll, Econor
Jonny Finstad, Stortingsrepresentant Nordland Høyre
Jørn Eldby, SINTEF Nord AS
Kai Henning Henriksen, Nordland fylkeskommune
Karl Eirik Schjøtt-Pedersen, Norsk olje og gass
Karl Erik Arnesen, UiT Norges arktiske universitet Harstad
Karl Erling Nordlund, Sortland kommune
Kathrine Tveterås, UiT Norges arktiske universitet
Kenneth Normann, SpareBank 1 Nord Norge
Kenneth Jensvold Markussen, ZU4R Sportswear AS
Kent Gudmundsen, Stortinget
Ketil Bjerkadal, Bolt Construction
Kirsten Springer Hasvoll, Nordland fylkeskommune
Kirsti Lervoll, NNL Stiftelsen Nordnorsk Lederutvikling
Kitt Grønningsæter, Rødøy kommune
Kjell Giæver, Petro Arctic
Kjell Jacobsen, Nord universitet
Kjell Ivar Hansen, Kysttele AS
Kjell Olav Pettersen, Coop Nord SA
Kjell-Børge Freiberg , Stortinget
Kjell-Idar Juvik, Nordland Arbeiderparti
Kjell-Åge Rognli, Nofima
Kjersti Stormo, SpareBank 1 Nord-Norge
Kjersti Fossåskaret Eltoft Krüger, Ambassadør kull III
Kjersti Bye Pedersen, Salten Regionråd
Kjetil Moe, Narvikregionen Næringsforening
Kjetil Kristensen, Alta Næringsforening
Kjetil Fjellgaard, Ambassadør kull II
Knut Sletten, Serit IT Partner Harstad AS
Knut Magne Risvik, Microsoft
Knut-Eirik Dybdal, Arctic Race of Norway
Kristian Brunsvik Olsen, Ambassadør kull II
Kristian Warholm, Hans Ivar slåttøy Transport AS
Kristian Einem Solaas, Ambassadør kull I
Kristin Skogen Lund, NHO
Kristin Frodahl Rognerud, Rana Utviklingsselskap
Kurt Knudtsen, Ledelse i Nord as
Kurt-Einar Karlsen, Lerøy Aurora AS
Laila Hege Gaup Remmen, Signal Bredbånd AS
Lars Vorland, Helse Nord RHF
Lars Buseth, UiT Norges arktiske universitet
Lars Tveiten, Ambassadør kull I
Lars Skjønnås, Narvikgården
Lars Arve Jakobsen , Coop Nordland
Lars Norman Andersen, Narvik kommune, fakturamottak
Lars Theodor Kintel , Ambassadør kull I
Lars-Andreas Østvik, Helgeland Kraft
Lasse Hagerupsen, SpareBank 1 Nord-Norge
Lasse Arild Bang, Arctic host AS
Laura Johanne Olsen, SALT
Leif Søfting, Mosjøen og omegn næringsselskap KF
Leo Grünfeld, Menon Economics
Levi Jensen, Demas AS
Linda Flaaten-Stokkan, SPIRE Gratangen kommune
Linda Eide, Rana kommune
Linda Skipnes Strand, Baahdy & Birdy AS
Linda Vaeng Sæbbe, Nordlys
Lisa Friborg, Ambassadør kull I
Lisbeth Kåberg, Adecco Management AS
Lisbeth Berg-Hansen, JMJ-Invest AS
Liv B. Ulriksen, SpareBank1 Nord-Norge
Liv Bente Kristoffersen, DNB Bank ASA
Liv-Hege Martinussen, Træna kommune
Magnar Pedersen, Nofima AS
Magne Svineng, Sametinget
Magne Trondsen, Intu Økonomi As
Magnus Andersen, Elkem Rana AS
Malin Johansen, NCE Aquaculture
Margunn Ebbesen, Stortinget, Høyre
Mari Nilsen, Agenda Nord-Norge
Mariann Meby, Bodø Næringsforum
Marianne Telle, Bedriftskompetanse
Marianne Bremnes, Harstad kommune
Marianne Thomassen, Nrnf
Marianne Sivertsen Næss, Hammerfest kommune
Marit Ulriksen, Rana Blad
Marit Bærøe, Sjømat Norge havbruk nord
Marit Skog, Bladet Nordlys AS
Marit Aas Ilstad, Ilstad Aktivitetspark as
Marius Ytterstad, Ytterstad Fiskeriselskap AS
Marius Hansen, Ambassadør kull I
Marlene Nylund Jordbru, Ambassadør kull II
Marlene Føre Frantzen, Ambassadør kull III
Martin Grønnslett, MEF
Martin Henriksen, Stortinget v/ Aps Stortingsgruppe
Mats Hansen, Rana kommune
Merete Kristiansen, Nordlaks Produkter AS
Merete Nordheim , Ambassadør kull II
Merete Silåmo, LO Nordland
Mette Siri Brønmo, Brønnøysundregistrene
Mia Gylseth, Ambassadør kull I
Mia Anneli Finnestrand, By U’n Mi AS
Michael Hamnevoll, Thao AS
Mona Pedersen, Karlsøy kommune
Mona Fagerås, Stortinget
Mona Solbakk, Norsk rikskringkasting AS
Mona Slåtto Olsen, Sparebank 1 Nord-Norge
Monica Paulsen, Kunnskapsparken Helgeland
Monica Nielsen, Alta kommune
Monica Ahyee, Innovasjon Norge
Monika Sande, Beiarn kommune
Morgan Lillegård, Nofima AS
Morten Walthinsen, Tromsø Eiendomsutvikling AS
Morten Sandbakken, Herøy kommune
Morten Brugård , Ambassadør kull II
Morten Melå, GK Inneklima AS
Morten Åsland, UiT – Senter for karriere og arbeidsliv
Morten Støver, DNB
Morten Chr. Jakhelln, Hundholmen Byutvikling AS
Målfrid Baik, NHO Arktis
Nils Kristian Sørheim Nilsen, Nordland fylkeskommune
Odd Edvardsen, Hammerfest kommune
Oddbjørn Schei, Helse Nord IKT HF
Odd-Børge Pedersen, Hammerfest Kommune
Odd-Levi Paulsen, Ntec Media AS
Oddmund Åsen, Tromsø Kommunale Pensjonskasse
Oddvar Kr. Konst, Alta Kommune
Ola Smeby, Innovasjon Norge
Olav Terje Hoff, Rødøy Kommune
Ole Øvretveit, Arctic Frontiers
Ole Henrik Hjartøy, NHO Nordland
Ole Martin Pettersen, Indre Salten Energi
Ole Petter Rundhaug, Rana Utviklingsselskap
Ole Petter Bratteberg, Mercuri Urval
Paul Dahlø, Bredbåndsfylket Troms As
Paul Davies, NITO
Per Brochmann, Coop Helgeland
Per Pedersen, Træna kommune
Per Aronsen, AronsenMonsen Invest AS
Per Christian Jacobsen, Fellesforbundet ADK Nord-Norge
Per Kristian Arntzen, Ballangen Kommune
Per Martin Olsen, Sparebank 1 Nord-Norge
Petter Høiseth, SpareBank 1 Nord-Norge
Petter Bjørkli, Ambassadør kull I
Petter Tollefsen, Utenriksdepartementet
Petter Jørgen Pedersen, Gildeskål kommune
Pia Møller, Coop Helgeland SA
Poul-Henrik Remmer, Scandic Ishavshotel
Preben Woll Bostad, Ambassadør kull III
Pål Trælvik, Brønnøy kommune
Pål Einar Olsen, Industrivisualisering AS
Ragnar Norum, Narvikfjellet AS
Ragnhild Vassvik, Finnmark Fylkeskommune
Ragnhild Sjoner Syrstad, Menon Economics
Ragnhild Ørnes , SALT Lofoten AS
Rakel Jensen, Demas AS
Randi Pedersen, MEF service AS
Rebekka Brox Liabø, Snakk for deg sjøl AS
Reidar Ryssdal, Rana Utviklingsselskap
Reinholdt Bredrup, PwC
Renate Larsen, Norges sjømatråd
Richard Erlandsen, Mo Industripark AS
Rigmor Nygård Hansen, Rana Blad
Rita Lekang, LO Nordland
Roar Dons, Sparebanken Nord-Norge
Robert Pettersen, Rana kommune
Robert Jakobsen, Meyership AS
Roger Solheim, SOLKOM AS
Roger Bergersen, Forte Narvik
Roger Øksheim, Edelfarm as
Roger Ingebrigtsen, Agenda Nord-Norge
Roger Edvardsen, LO Rana og omegn
Rolf Degerlund, Samiska Nationalteatret
Rolf Bjørnar Tøllefsen, Husøy Fiskeriselskap AS
Rolf Eigil Bygdnes, SpareBank 1 Nord-Norge
Rolf Kåre Jensen, Bodø kommune
Rolf-Cato Raade, Stormen Konserthus Bodø KF
Ronny Andersen, Arctic Circle Hospitality Invest AS
Roy B Nilssen, CORPONOR AS
Ruben Jensen, NESO
Rune Fjellheim, Sámediggi – Sametinget
Rune Rafaelsen , Sør-Varanger Kommune
Rune Krutå, Vefsn Kommune
Sandra Borch, Stortinget
Sigbjørn Aanes, Høyre
Sigurd Stormo, Meløy kommune
Silja Ildgruben, NAV Økonomi stønad
Silje Brandvoll, Widerøe AS
Silje Ingebrigtsen, Ambassadør kull I
Silje-Charina Skog, Ambassadør kull I
Sindre Brochmann, Rana Utviklingsselskap
Siren Storli, Ambassadør kull III
Siri Beate Arntzen, Ambassadør kull I
Siri Espedal Kindem, Statoil ASA
Sissel Hesjedal, Helgeland Regionråd IKS
Sissel Karin Berg, Hemnes Kommune
Siv Mossleth, Stortinget
Siw Moxness, Kystinkubatoren AS
Skjalg Fjellheim, Nordlys
Sonja Djønne, Heymat AS
Stein Windfeldt, EBA Hålogaland
Stein M. Markussen, Stiftelsen NNL
Stein Roar Kristiansen , Signal Bredbånd AS
Stein Vidar Loftås, SpareBank 1 Nord-Norge
Steinar Karlstrøm, Aksis Arbeid og Kompetanse
Stig A. Hanssen, Ishavskraft
Stig Roald Frammarsvik, Steg Nor AS
Stig Tore Johnsen, Peab Eiendomsutvikling Nord AS
Stine Falk-Petersen, Ambassadør kull III
Ståle Indregård, Helgeland Invest AS
Susanne M Nævermo- Sand, SINTEF Helgeland
Svein Iversen, Finnmark fylkeskommune
Svein Kristian Malin, Ambassadør kull III
Svein Tore Nordhagen, Mo i Rana Havn KF
Svenn Are Jenssen, NCE Aquaculture
Svenn H. Johannessen, Handelsbanken
Sverre Kojedal, Statoil ASA
Terje Aspen, UiT Norges arktiske universitet
Terje Nilsen, IndustriEnerig Statoil
Terje Lillebjerka, Mo Industripark AS
Terje Theodorsen, Scandic Narvik
Terje Steinsund, Futurum AS
Terje Wikstrøm, Kvalsund kommune
Thomas Holme, Mercuri Urval as
Thomas Andreassen, Nord Advokatfirma DA
Thoralf Lian, Clima AS
Thor-Wiggo Skille, Nordland fylkeskommune
Tom Eilertsen, Bilfinger Industrial Services Norway AS
Tomas Norvoll, Nordland fylkeskommune
Tommy Rannov Nystad, Fellesforbundet Helgeland
Tone Hauge, Mosjøen apotek
Tonje Nermark, Ambassadør kull III
Tor Arne Strøm, Mo i Rana Havn KF
Torbjørn Tråslett, Helgeland Reiseliv
Torbjørn Svane Naimak, Statens vegvesen, region nord
Tore Andre Jakobsen, Fagforbundet
Torjus Kleiven Kandal, Nordland fylkeskommune
Trine RIMER, Ranaregionen Næringsforening
Trine Amundsen , Ambassadør kull II
Trine Skårvik, Ambassadør kull II
Trine Gabor, Mo Veiservice AS
Trond Davidsen, Sjømat Norge
Trond Slettbakk, Kunnskapsparken Nord AS
Trond Øverås, NordNorsk Reiseliv AS
Trond Larsen, Global Investments as
Trond Helland, Fagforbundet
Trond Olsen, BDO AS
Trond Gabrielsen, Utenriksdepartementet
Trond Harry Hansen, Mba Entreprenør AS
Trude Glad, Sparebanken Nord-Norge
Trude Nilsen, SpareBank 1 Nord-Norge
Truls Paulsen, Dragefossen AS
Truls Olufsen-Mehus, Ambassadør kull III
Trym Norberg Enoksen, SpareBank 1 Nord-Norge
Unni Pedersen, SpareBank 1 Nord-Norge
Unni M. Gifstad, Statens vegvesen region nord
Vibeke Tannvik, NHO Arktis
Vibeke Munthe-Kaas, Abelia
Vigdis Bjellånes, Intu Økonomi AS
Willfred Nordlund, Stortinget
Willy Ørnebakk, Troms Fylkeskommune, fylkesrådet
Øistein Kaarbø, Narvik Havn KF
Ørjan Birkeland, Statoil ASA
Ørjan Heradstveit, Statoil ASA
Øystein Rushfeldt, Nussir ASA
Øystein Fagerli, LO i Rana og omegn
Øystein Johannessen, Sømna kommune
Øystein Torød , Bussring as
Øyvind Løvdahl, Sparebank 1 Nord-Norge
Øyvind Evanger, Nordreisa kommune
Øyvind Arntzen, Ambassadør kull II
Åshild Charlotte Pettersen, Ambassadør kull II
Åsunn Lyngedal, Stortinget

Debatt
Bodø Nu oppfordrer leserne til saklig debatt!
Tenk over hva man skriver og vis hensyn. Kommentarfeltet overvåkes av våre moderatorer. Grove overtredelser av normal debattskikk kan straffes med utestengelse.