Eliteseriespillet for 2021 er klart. Foto: Audun Sætermo

Nytt oppsett klart: Slik blir de første rundene i Eliteserien

Skrevet av NTB
02.04.2021 22:03 - OPPDATERT 03.04.2021 07:02

Dette er det nye oppsettet for Eliteserien fotball menn i de ti første rundene:

Lørdag 8. mai (1. runde):
Strømsgodset – Odd 16.00

Bodø/Glimt – Tromsø 18.00

Søndag 9. mai (1. runde):
Molde – Kristiansund 18.00

Sandefjord – Haugesund 18.00

Sarpsborg 08 – Mjøndalen 18.00

Stabæk – Lillestrøm 18.00

Viking – Brann 18.00

Vålerenga – Rosenborg 20.00

Onsdag 12. mai (2. runde):
Haugesund – Strømsgodset 18.00

[annonse]
Lillestrøm – Sarpsborg 08 18.00

Mjøndalen – Stabæk 18.00

Odd – Sandefjord 18.00

Rosenborg – Viking 18.00

Brann – Vålerenga 20.00.

Torsdag 13. mai (2. runde):
Tromsø – Molde 18.00

Kristiansund – Bodø/Glimt 20.00

Søndag 16/5 (3. runde):
Vålerenga – Kristiansund 15.00

Sarpsborg – Haugesund 15.00

Bodø/Glimt – Rosenborg 18.00

Sandefjord – Mjøndalen 18.00

Stabæk – Odd 18.00

Strømsgodset – Lillestrøm 18.00

Viking – Tromsø 18.00

Molde – Brann 20.00

Mandag 24. mai (4. runde):
Odd – Sarpsborg 08 15.00

Brann – Bodø/Glimt 18.00

Tromsø – Sandefjord 18.00

Haugesund – Stabæk 18.00

Kristiansund – Strømsgodset 18.00

[annonse]
Lillestrøm – Viking 18.00

Mjøndalen – Vålerenga 18.00

Rosenborg – Molde 20.00

Torsdag 27. mai (5. runde):
Sarpsborg 08 – Kristiansund 18.00

Bodø/Glimt – Haugesund 18.00

Lillestrøm – Odd 18.00

Sandefjord – Rosenborg 18.00

Stabæk – Brann 18.00

Strømsgodset – Tromsø 18.00

Viking – Mjøndalen 18.00

Molde – Vålerenga 20.00

30. mai (6. runde):
Mjøndalen – Molde 15.00

Rosenborg – Stabæk 18.00

Brann – Strømsgodset 18.00

Kristiansund – Lillestrøm 18.00

Odd – Bodø/Glimt 18.00

Tromsø – Sarpsborg 08 18.00

Vålerenga – Sandefjord 18.00

Haugesund – Viking 20.00

Lørdag 12. juni (7. runde):
Sandefjord – Molde 15.00

Stabæk – Tromsø 15.00

Søndag 13. juni (7. runde):
Sarpsborg 08 – Brann 18.00

Bodø/Glimt – Mjøndalen 18.00

Kristiansund – Odd 18.00

Lillestrøm – Haugesund 18.00

Strømsgodset – Rosenborg 18.00

Viking – Vålerenga 18.00

Lørdag 19. juni (8. runde):
Sandefjord – Viking 15.00

Søndag 20. juni (8. runde):
Mjøndalen – Strømsgodset 15.00

Rosenborg – Sarpsborg 08 18.00

Brann – Odd 18.00

Haugesund – Kristiansund 18.00

Molde – Stabæk 18.00

Tromsø – Lillestrøm 18.00

Vålerenga – Bodø/Glimt 18.00

Torsdag 24. juni (9. runde):
Haugesund – Brann 18.00

Bodø/Glimt – Molde 18.00

Kristiansund – Mjøndalen 18.00

Odd – Tromsø 18.00

Strømsgodset – Sandefjord 18.00

[annonse]
Lillestrøm – Rosenborg 20.00

Fredag 25. juni (9. runde):
Sarpsborg 08 – Viking 18.00

Stabæk – Vålerenga 20.00

Onsdag 30. juni (10. runde):
Rosenborg – Haugesund 18.00

Mjøndalen – Odd 18.00

Molde – Strømsgodset 18.00

Sandefjord – Bodø/Glimt 18.00

Tromsø – Kristiansund 18.00

Brann – Lillestrøm 20.00

Torsdag 1. juli (10. runde):
Viking – Stabæk 18.00

Vålerenga – Sarpsborg 20.00.

[annonse]

Debatt
Bodø Nu oppfordrer leserne til saklig debatt!
Tenk over hva man skriver og vis hensyn. Kommentarfeltet overvåkes av våre moderatorer. Grove overtredelser av normal debattskikk kan straffes med utestengelse.